Volkswagen Garbus – 5 obowiązkowych gadżetów dla miłośnika tego modelu

5 kw. by wirtrans

Volkswagen Garbus – 5 obowiązkowych gadżetów dla miłośnika tego modelu

Nie oszukujmy się – niektóre hobby potrafią być kosztowne. Jednym z nich jest na pewno posiadanie kultowego Volkswagen Garbusa i jego renowacja lub utrzymanie w dobrym stanie. Jest to jednak wdzięczna praca, która na pewno odpłaci się właścicielowi komfortem jazdy i niejednym usłyszanym słowem uznania. Jeśli więc znamy osobę, która poświęca swojemu Garbusowi każdą wolną chwilę lub sami jesteśmy miłośnikami tego modelu, to warto skorzystać z oferty gadżetów do garbusa. Dzięki niektórym z nich będziemy mogli mieć Garbusa zawsze przy sobie. 

Garbusowe breloczki z otwieraczem

Chyba najpopularniejszym gadżetem związanym z różnymi modelami samochodów są breloczki. Mogą one przybierać różnorakie formy i świetnie ozdobią każde kluczyki samochodowe. Dzięki nim spersonalizujemy także klucze do domu lub inne. Na rynku dostępne są różne breloczki związane z Volkswagenem Garbusem. Może to być świetny drobny upominek dla fana marki. Szczególnie atrakcyjny będzie breloczek Garbus z otwieraczem. Taki prezent będzie się nie tylko dobrze prezentował, ale będzie też użyteczny.

Miniaturowe modele Volkswagena Garbusa

Jeśli chodzi o kupno prezentu dla miłośnika Garbusa, to warto rozeznać się w ofercie miniaturowych modeli. W końcu nie wszystkich stać na zakup kultowego samochodu, a taki model potrafi odzwierciedlić wszystkie, nawet te najmniejsze, detale! Dodatkowo jest cała masa kolekcjonerów takich modeli, więc jeżeli wiemy, że w kolekcji brakuje im Garbusa, to prezent mamy gotowy. 

Kubek z nadrukowanym Garbusem

Nic tak nie ucieszy fana Garbusa, jak możliwość wypicia z kubka z eleganckim nadrukiem. Tych, biorąc pod uwagę popularność Garbusa, jest do kupienia całe mnóstwo. Oczywiście wystarczy tylko jeden, więc zadbajmy o to, by nadruk faktycznie przypominał oryginalny model samochodu. Choć kubki są dość oczywistym prezentem, to jednak wciąż bardzo stylowym i użytecznym. 

Zegary ścienne z Garbusem

Jeśli myślimy o jakimś większym prezencie niż kubek i breloczek, to świetną opcją będzie zegar ścienny z wkomponowanym modelem Garbusa. Dzięki niemu nikomu nie umknie, że ma do czynienia z miłośnikiem tego kultowego samochodu. Różne modele dostępnych na rynku zegarów z Garbusem pozwolą na wybranie czegoś zarówno do nowoczesnego, jak i trochę bardziej klasycznego wnętrza. Dzięki tak niepowtarzalnej ozdobie wnętrze nabierze charakteru i podkreśli zainteresowania właściciela. Zegar w formie Volkswagena Garbusa będzie również świetnie pasował do warsztatu samochodowego lub domowego garażu. 

Plakaty z Garbusem w roli głównej

Jeżeli nie podobają nam się zegary, a wciąż chcemy kupić dekorację do salonu miłośnika Garbusów, to zostają nam plakaty. Ta niezawodna forma prezentu zadowoli chyba każdego. Szczególnie że kupić możemy różne wzory plakatów z Garbusem w roli głównej. Plakaty mogą udekorować nie tylko salon, ale także przydomowy garaż lub miejsce pracy. Będą więc dobrym prezentem dla garbusowych mechaników.