Do czego przydadzą Ci się silniki Lifan?

20 wrz. by wirtrans

Do czego przydadzą Ci się silniki Lifan?

Silniki spalinowe Lifan mogą być używane jako zamienniki silników marki m.in. Honda, Holida oraz Loncin. Znajdują bardzo wiele zastosowań w codziennym życiu oraz w pracy. W jakich konkretnie sytuacjach będziesz mógł liczyć na ich świetne parametry techniczne i niezawodną pracę?

Marka Lifan w Polsce

Silniki Lifan są używane jako zamienniki tych od Hondy, Holidy czy Loncin. Mają niższą cenę, jednak charakteryzuje je taka sama precyzja wykonania, wydajność oraz jakość materiałów. To właśnie połączenie najwyższej klasy produktów ze stosunkowo niską ceną (w porównaniu do innych marek) sprawia, że silniki spalinowe Lifan są niezwykle pożądanym towarem na całym świecie.

W Polsce jest tylko jeden dystrybutor urządzeń i silników Lifan – MS Engine. Zapewnia on serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, prowadzi także sprzedaż hurtową oraz detaliczną.

Jakie są parametry silników Lifan?

Oferta marki Lifan obejmuje silniki benzynowe i silniki diesla o różnej pojemności , mocy oraz momentach obrotowych. Silniki spalinowe mogą być zasilane zarówno benzyną jak i olejem napędowym. Dostępne są zarówno produkty bardzo profesjonalne, wytrzymałe i o najlepszych parametrach technicznych, jak i te ze średniej póki cenowej oraz najtańsze, które również wykonane są z najlepszej jakości materiałów, nie są jednak przeznaczone do najcięższych zadań.

Silniki Lifan – szerokie zastosowanie

Silniki spalinowe Lifan są kompatybilne z wieloma urządzeniami specjalistycznymi i tych codziennego użytku, które potrzebują napędu. Dzięki temu przedłużają im zdolność do pracy, a Tobie pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Przykładowo, jeśli zepsuje Ci się kosiarka, odśnieżarka czy generator prądu i okaże się, że to silnik przestał działać, możesz kupić nowe urządzenie. Jest to jednak drogie rozwiązanie i niekorzystne z powodu dbania o środowisko naturalne. Możesz jednak zakupić tylko nowy silnik spalinowy Lifan i szybko rozwiązać problem.

Pasuje on także do glebogryzarek, rębaków, wyciągarek, zagęszczarek, motopomp, przecinarek, mini koparek czy gokartów.